Rejestracja

Utworzenie Konta w naszym sklepie nie jest obowiązkowe. Zakupów możesz dokonywać jako Gość, podając dane do wysyłki podczas składania zamówienia.

Zachęcamy jednak do skorzystania z poniższego formularza i zarejestrowanie własnego Konta Klienta. Indywidualne Konto wiąże się z wieloma udogodnieniami przy zakupach. Możesz zachować swoje dane kontaktowe i nie uzupełniać ich ponownie, przy kolejnym zamówieniu. Możesz na bieżąco śledzić stan Twojego zamówienia oraz sprawdzić historię swoich poprzednich zamówień. Aby zarejestrować swoje unikatowe Konto wystarczy, że uzupełnisz poniższy formularz swoimi danymi i potwierdzisz przyciskiem “Zarejestruj“.

Warto też wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych, czyli zapisać się do naszego newslettera. Dzięki subskrypcji będziesz dostawać na bieżąco informację o trwających promocjach oraz nowościach pojawiających się w sklepie. Dodatkowo Klienci zapisani do Newslettera uczestniczą w Specjalnych Akcjach Promocyjnych, odbywających się cyklicznie. Są to przede wszystkim kupony z rabatami procentowymi lub darmową wysyłką, ale również inne niespodzianki.

Formularz rejestracji

Kontakt

Sklep ilpiu.pl
F.K. DALBE Anna Kruszyńska,
Chechło Pierwsze, ul. Kolbego 12,
95-082 Dobroń, Polska

Social Media